KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17355313
nr 1735 5313
Oidentifierad konstnär. Signerad, Kortspelarna. Olja på duk, 53x74 cm, yttermått inklusive ram: 70x90 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 27 oktober 2025
kl 18:51:16
100 kr
150 kr
300 kr
250 kr
300 kr (Budbetjänt)